Skontaktuj się z nami!    504 130 802

O nas

Wypożyczalnia samochodów OSCAR specjalizuje się w bezgotówkowym wynajmie pojazdów dla osób, które zostały poszkodowane w kolizjach drogowych i tymczasowo (lub trwale – szkody całkowite) nie mogą korzystać z własnych pojazdów.
Wszystkie oferowane Państwu pojazdy są klimatyzowane, a także wyposażone są w najważniejsze systemy bezpieczeństwa (ABS, airbag). Dla Państwa wygody posiadają też elektryczne sterowanie szyb, lusterek oraz centralny zamek z pilotem.

UWAGA!!!

Praktycznie wszystkie wypożyczalnie współpracujące z zakładami ubezpieczeń mają w swoich regulaminach zastrzeżony wkład własny w przypadku szkody od 500 złotych do nawet 2000 złotych w zależności od marki i modelu wynajmowanego pojazdu.

Przed wynajmem pojazdu zastępczego z innej wypożyczalni koniecznie zapytaj o kwestię wkładu własnego.

Oznacza to że jeśli wynajmujący uszkodzi wynajmowane auto lub auto zostanie uszkodzone przez nieznanego sprawcę wynajmujący częściowo ponosi koszty naprawy pojazdu.

Oczywiście poszkodowany może wykupić dodatkowe ubezpieczenie wkładu własnego, jednak zakłady ubezpieczeń nie zwracają poszkodowanym kosztów z tym związanych. W zależności od wypożyczalni może to być od 20 zł do nawet 45 złotych za każdą dobę wynajmu pojazdu. Biorąc pod uwagę, że wynajem pojazdu zastępczego trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu dni koszt wykupienia wkładu własnego może sięgać nawet ponad tysiąc złotych.

Wypożyczając samochód zastępczy w wypożyczalni samochodów OSCAR nie płacisz kaucji i nie ponosisz żadnego dodatkowego ryzyka – nasze pojazdy mają pełne ubezpieczenie bez wkładu własnego.

 

Wypożyczalnia samochodów OSCAR – Najlepszy wybór.

Wypożyczalnia samochodów OSCAR to gwarancja całkowicie bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji. Tylko wypożyczalnia samochodów OSCAR daje Ci pisemną gwarancję całkowitego zrzeczenia się jakichkolwiek roszczeń z tytułu wynajmu pojazdu zastępczego. Wypożyczalnia samochodów OSCAR załatwi za ciebie wszelkie formalności.

Wypożyczalnia samochodów OSCAR oferuje całkowicie bezpłatny wynajem samochodu zastępczego na terenie całego województwa Lubelskiego.

Jeśli uczestniczyłeś w kolizji/wypadku i nie jesteś sprawcą, wypożyczalnia samochodów OSCAR wypożyczy Ci bezgotówkowo samochód zastępczy. Lublin, Świdnik, Łęczna, Lubartów, Krasnystaw, Puławy, Kraśnik i inne miejscowości w okolicy, to miejsca do których bez żadnych dodatkowych kosztów podstawimy Ci auto zastępcze.

Tylko wypożyczalnia samochodów OSCAR dodatkowo oferuje swoim klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania za uszkodzony pojazd poszkodowanego zarówno przy szkodach częściowych jak i szkodach całkowitych.

Ubezpieczyciel twierdzi, że auto zastępcze Ci się nie należy lub utrudnia Ci wynajem pojazdu zastępczego? Zgłoś się do nas. Wypożyczymy Ci całkowicie bezpłatnie samochód zastępczy i sami zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Masz wątpliwości czy powinieneś wynajmować pojazd zastępczy? Zadzwoń a przedstawimy Ci pełny zakres twoich praw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>