Skontaktuj się z nami!    504 130 802

O nas

Wypożyczalnia samochodów OSCAR zajmuje się bezgotówkowym wynajmowaniem pojazdów osobom, które w wyniku kolizji drogowej zostały poszkodowane i trwale albo tymczasowo nie mogą korzystać z własnych aut.

Nasza flota pojazdów obejmuje tylko i wyłącznie pojazdy klimatyzowane oraz wyposażone w najważniejsze systemy bezpieczeństwa, między innymi w ABS i poduszki powietrzne. Aby było Państwu jeszcze wygodniej, auta posiadają również takie atuty, jak elektryczne sterowanie szybami, elektryczne ustawianie lusterek i centralny zamek sterowany z pilotem.

UWAGA!!!
Prawie wszystkie wypożyczalnie, które współpracują z zakładami ubezpieczeń, posiadają w swoich regulaminach zapis o wkładzie własnym od 500 do nawet 2000 w przypadku szkody. Kwota ta zależy od marki i modelu samochodu oferowanego na wyjem. Wielu klientów nie zauważa tego zastrzeżenia, dlatego przed wynajęciem pojazdu zastępczego, warto dokładnie przeanalizować umowę i regulamin. Co oznacza taki zapis o wkładzie własnym w regulaminie? Jeśli osoba, która wynajmie auto, uszkodzi go lub pojazd zostanie uszkodzony przez nieznanego sprawcę, klient wypożyczalni musi ponieść częściowe koszty przeprowadzenia napraw.

Klient wypożyczalni, która stosuje takie zapisy, może wykupić dodatkowe ubezpieczenie wkładu własnego, ale ubezpieczalnie nie zwracają kosztów związanych z nim. A warto wiedzieć, że wynoszą one od 20 do 45 zł za dobę wynajmowania samochodu. Przy dłuższym okresie wynajmu pojazdu zastępczego koszty wykupienia wkładu własnego mogą sięgać kilkuset, a nawet przekroczyć tysiąc złotych.

Jeśli decydujesz się na wynajem samochodu zastępczego z wypożyczalni Oscar w Lublinie, nie płacisz ani kaucji, ani nie ponosisz żadnego ryzyka dodatkowego. Wszystkie samochody na wynajem są w pełni ubezpieczone i nie obciążają klienta wkładem własnym.

Najlepszy wybór? Wypożyczalnia samochodów OSCAR

Wypożyczalnia samochodów OSCAR gwarantuje całkowicie bezpłatny wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji i daje na to pisemną gwarancję. Wypożyczalnia samochodów OSCAR zrzeka się jakichkolwiek roszczeń wynikających z wynajmu pojazdu zastępczego, a także wspomaga klienta we wszelkich formalnościach. Bezpłatny wynajem samochodu zastępczego z wypożyczalni samochodów OSCAR, oferowany jest na terenie całego województwa lubelskiego.

Miałeś kolizję albo wypadek, ale nie jesteś sprawcą zdarzenia drogowego? Wypożyczalnia samochodów OSCAR bezgotówkowo wypożyczy Ci samochód zastępczy. Działamy na terenie Lublina, Świdnika, Łęcznej, Lubartowa, Krasnegostawu, Puław, Kraśnika i w innych miejscowościach w okolicy. To tutaj bez żadnych dodatkowych kosztów wypożyczalnia Oscar podstawi Ci komfortowe i sprawne auto zastępcze.

Lubelska wypożyczalnia samochodów OSCAR świadczy swoim klientom bezpłatną pomoc w kontaktach z ubezpieczycielem i ułatwia uzyskanie należnego odszkodowania za uszkodzony pojazd. Wspieramy klientów zarówno przy odzyskiwaniu szkody częściowej, jak i całkowitej.

Wiemy, jak trudno czasami walczyć o swoje prawa, gdy ubezpieczyciel twierdzi, że auto zastępcze się nie należy albo robi wszystko, by utrudnić poszkodowanemu wynajęcie pojazdu zastępczego. Jeśli zgłosisz się do nas, wypożyczymy Ci całkowicie bezpłatnie samochód zastępczy oraz zajmiemy się wszystkimi formalnościami, które pozwolą nam uzyskać pieniądze od ubezpieczyciela sprawcy kolizji czy wypadku.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy powinieneś wynająć pojazd zastępczy, zadzwoń do nas, a poinformujemy Cię o przysługujących Ci prawach.

Dodaj komentarz