Skontaktuj się z nami!    504 130 802

Wypożyczalnia

Chciałbyś wyjechać na weekend? Lublin, Świdnik, Łęczna, Lubartów, Krasnystaw, Puławy, Kraśnik czy inna miejscowość w okolicach Lublina jest miejscem gdzie spędzasz urlop i potrzebujesz samochodu na kilka dni? To oferta dla ciebie!!!

Wynajem samochodów 24 godz /7 dni w tygodniu

Wypożyczalnia samochodów OSCAR wypożyczy Ci bezpieczny i komfortowy pojazd. Jesteśmy do dyspozycji 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń podstawimy auto w wyznaczone miejsce.

Wypożyczalnia samochodów OSCAR to także bezgotówkowy wynajem pojazdów zastępczych dla osób, których pojazdy zostały poszkodowane w wyniku kolizji lub wypadku.

Wynajem samochodu z OC sprawcy

Jeśli uczestniczyłeś w kolizji/wypadku i nie jesteś sprawcą, wypożyczalnia samochodów OSCAR wypożyczy Ci bezgotówkowo samochód zastępczy. Lublin, Świdnik, Łęczna, Lubartów, Krasnystaw, Puławy, Kraśnik i inne miejscowości w okolicy, to miejsca do których bez żadnych dodatkowych kosztów podstawimy Ci auto zastępcze. Od wypożyczalni samochodów OSCAR otrzymasz samochód zastępczy bez kaucji z pełnym ubezpieczeniem oraz pisemną gwarancją całkowitego zrzeczenia się należności za wynajmowany pojazd zastępczy.

Dodatkowo w ramach wynajmowanego pojazdu zastępczego za darmo otrzymasz także fachową pomoc przy zgłoszeniu i likwidacji szkody, a w razie nieprawidłowego wyliczenia wartości szkody na twoim pojeździe przez ubezpieczyciela otrzymasz także darmową pomoc biegłego z zakresu wypadków samochodowych w dochodzeniu roszczenia.

Dodaj komentarz

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.