Skontaktuj się z nami!    504 130 802

Oferta dla OSK

Wypożyczalnia samochodów OSCAR oferuje między innymi bezgotówkowy wynajem pojazdów przystosowanych do nauki jazdy. Posiadamy pojazdu różnych marek tak by spełnić oczekiwania szkół nauki jazdy szkolących w różnych rejonach Lubelszczyzny i graniczących z Lubelszczyzną województw. Podobnie jak przy wynajmie zwykłych pojazdów w ramach wynajmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy otrzymasz fachową pomoc w likwidacji szkody na twoim pojeździe. Nie masz czasu zajmować się szkodą na twoim pojeździe? W ramach wynajmu zlikwidujemy za ciebie szkodę (zgłosimy, przeprowadzimy oględziny uszkodzonego pojazdu, wykonamy prawidłową kalkulację naprawy pojazdu oraz wykonamy za ciebie wszystkie inne niezbędne czynności).

Co bardzo ważne tylko w wypożyczalni samochodów OSCAR otrzymasz pisemne zrzeczenie jakichkolwiek roszczeń z tytuły wynajmu pojazdu zastępczego nawet w przypadku nie przyjęcia odpowiedzialności przez ubezpieczyciela sprawcy kolizji lub wypadku.

Wszystkie wynajmowane pojazdu mają pełne ubezpieczenie OC, AC, NNW – bez wkładu własnego, bez kaucji czy innych opłat.

Bardzo często zdarza się że zakład ubezpieczeń sprawcy twierdzi, że masz obowiązek wynajmować pojazd zastępczy w wypożyczalni współpracującej z zakładem ubezpieczeń. Wypożyczalnie te nie dysponują pojazdami przystosowanymi do nauki jazdy marek na których odbywają się egzaminy w Lublinie, Chełmie, Zamościu czy Białej Podlasce. Poszkodowany ma swobodę wyboru wypożyczalnia i tylko w wypożyczalni samochodów OSCAR wynajmiesz samochód taki jakiego potrzebujesz.

Wypożyczając samochód zastępczy w wypożyczalni samochodów OSCAR nie płacisz kaucji i nie ponosisz żadnego dodatkowego ryzyka – nasze pojazdy mają pełne ubezpieczenie bez wkładu własnego. Otrzymasz pisemne zrzeczenie się wypożyczalnia zapłaty za wynajem pojazdu zastępczego a całość pokryje ubezpieczyciel sprawcy kolizji lub wypadku.

Dodaj komentarz

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.