Skontaktuj się z nami!    504 130 802

Oferta dla OSK

Wynajem samochodów do nauki jazdy

 

Wypożyczalnia Samochodów OSCAR w Lublinie to nie tylko miejsce, w którym można skorzystać z auta zastępczego użytkowanego prywatnie. Oferujemy także unikalne, kompleksowe rozwiązania związane z wynajmem samochodu zastępczego do nauki jazdy. To propozycja dla ośrodków szkolenia kierowców, których samochód uległ awarii lub został uszkodzony w wyniku kolizji czy wypadku.

Wypożyczalnia samochodów do nauki jazdy

Oscar w Lublinie, wypożyczalnia samochodów do nauki jazdy, proponuje kompleksowe rozwiązania dla osób prowadzących profesjonalne szkolenia kierowców. Funkcjonujemy na zasadzie bezgotówkowego wynajmu samochodów do nauki jazdy. Zapewniamy naszym klientom pełną gamę pojazdów przystosowanych do potrzeb ośrodków szkolenia kierowców.

Nasza oferta obejmuje wynajem samochodu do nauki jazdy bez limitu kilometrów i na różnych okres najmu — od kilku dni, po kilka miesięcy. Zapewniamy różnorodne pojazdy w pełni przystosowane do potrzeb ośrodków nauki jazdy oraz korzystne warunki finansowe. Pomagamy zarówno ośrodkom szkolenia, jak i indywidualnym kursantom, udostępniając auta zastępcze w przypadku awarii, kolizji czy wypadku, z pełnym zakresem obsługi szkód komunikacyjnych.

Samochód dla instruktora — sprawdź flotę naszych pojazdów

Działamy szybko i sprawnie, minimalizując formalności, co pozwala klientom skupić się na nauce jazdy. Nasza flota pojazdów do nauki jazdy jest w pełni przystosowana do potrzeb instruktorów. Osobom oszczędnym polecamy w szczególności samochód zastępczy, w których zamontowana została instalacja gazowa LPG. Samochody są w pełni przystosowane do prowadzenia nauki jazdy (mają dodatkowe lusterka, nie brakuje w nich hamulca dla instruktora).

Proces wynajmu u nas to minimum formalności, a klient otrzymuje auto bez kaucji, z pełnym pakietem ubezpieczeń, z OC sprawcy wypadku. Oferujemy pełne wsparcie od momentu wynajmu, aż do likwidacji ewentualnych szkód, dostarczając auta zastępcze.

Bezgotówkowy wynajem dla szkół nauki jazdy

Bezgotówkowy wynajem dla szkół nauki jazdy to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia ośrodkom szkolenia kierowców elastyczne i efektywne zarządzanie flotą pojazdów przy minimum formalności. Ta forma wynajmu eliminuje konieczność korzystania z gotówki. Wszystkie płatności dokonywane są elektronicznie, a transakcje są szybkie i bezproblemowe, co przyspiesza proces wynajmu pojazdów. Transakcje dokonywane bezgotówkowo są w pełni bezpieczne i ułatwiają obieg dokumentów.

Wynajem samochodów zastępczych z OC sprawcy wypadku

Wynajem samochodów zastępczych z OC sprawcy wypadku to usługa, która stanowi nieocenione wsparcie dla osób uczących jazdy i prowadzących nauki jazdy, którzy brali udział w wypadku lub kolizji nie ze swojej winy. Ten rodzaj wynajmu uzupełnia flotę pojazdów w przypadku, kiedy brakuje ich do szkolenia kierowców.

Oferta wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy wypadku eliminuje konieczność odwoływania nauki jazdy w przypadku kolizji czy wypadku, umożliwiając bezproblemową kontynuację szkolenia. Wynajmując auto zastępcze, nie tylko zyskujesz sprawne i bezpieczne pojazdy do dalszej nauki, ale także korzystasz z kompleksowej obsługi szkód komunikacyjnych. To my reprezentujemy poszkodowanego u ubezpieczyciela i dbamy o odpowiednie dokumenty, które ułatwiają odzyskanie należności z OC sprawcy.

Zajmiemy się kompleksowo kontaktem z ubezpieczycielem

W przypadku zaistnienia szkody proces jej likwidacji z udziałem naszej wypożyczalni jest ułatwiony i profesjonalnie zarządzany przez naszych pracowników. Wynajmując auto zastępcze z OC sprawcy wypadku, klient ma pewność, że wszelkie kwestie związane z zakresem obsługi szkód komunikacyjnych oraz likwidacją szkody zostaną załatwione sprawnie i z należytą troską.

Korzystanie z usług wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy wypadku to bezpieczna opcja, by bezgotówkowo i bez kaucji wynająć pojazd gotowy do jazdy.

Pełne ubezpieczenie bez dodatkowych opłat

Pełne ubezpieczenie bez dodatkowych opłat to niezwykle ważny dla naszych klientów element oferty wypożyczalni samochodów Oscar. Chcemy zapewnić klientom maksymalny komfort i spokój podczas korzystania z naszych pojazdów. Oferujemy kompleksową ochronę obejmującą zarówno pojazdy, jak i klientów, eliminując wszelkie dodatkowe opłaty.

Pomożemy w zakresie obsługi szkód komunikacyjnych

 • Nasi klienci mogą cieszyć się swobodą podróżowania, ponieważ nie narzucamy żadnych limitów kilometrów. To oznacza, że niezależnie od trasy czy długości podróży, pozostajesz zawsze w pełni objęty naszym pełnym ubezpieczeniem.
 • Dbamy o to, by wszystkie dokumenty, typu oświadczenie sprawcy, który spowodował kolizję i poszkodowanego miały odpowiednią formę i dotarły na czas.
 • Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie dla wszystkich naszych pojazdów, obejmujące OC, AC oraz NNW. Dzięki temu nasze samochody są objęte ochroną na każdym etapie podróży, chroniąc zarówno klientów, jak i same pojazdy przed nieprzewidzianymi sytuacjami.
 • Oferujemy klarowne warunki wynajmu, co oznacza, że nasi klienci nie muszą obawiać się ukrytych opłat czy niejasnych zapisów. Nasza polityka pełnego ubezpieczenia bez dodatkowych opłat jest zapewnieniem spokoju i transparentności.
 • Jesteśmy dumni z partnerskich relacji z renomowanymi ubezpieczycielami, gwarantującymi naszym klientom nie tylko kompleksową ochronę, ale także profesjonalne wsparcie w przypadku wszelkich sytuacji awaryjnych czy szkód.

Dla nas pełne ubezpieczenie bez dodatkowych opłat to nie tylko ważny punkt w ofercie. To zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasi klienci decydujący się na wynajem aut do nauki jazdy mogą cieszyć się spokojem, wiedząc, że podróżują bezpiecznie, komfortowo i bez ukrytych kosztów.

Wynajem samochodu do nauki jazdy cennik

Skorzystaj z naszego innowacyjnego i elastycznego wynajmu samochodów do nauki jazdy!

 • Nasz cennik wynajmu samochodów do nauki jazdy jest transparentny i pozbawiony ukrytych opłat. Zapewniamy pełną jasność i uczciwość w kwestiach finansowych.
 • Oferujemy elastyczne warunki wynajmu dostosowane do indywidualnych potrzeb szkół nauki jazdy.
 • Nasza różnorodna flota pojazdów do nauki jazdy pozwoli Ci wybrać pojazd idealnie dostosowany do Twoich preferencji. Oferujemy auta w różnych klasach, wyposażone w instalacje LPG spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.
 • Nasz zespół profesjonalistów służy pomocą i doradztwem na każdym etapie procesu wynajmu. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i dostosować ofertę do Twoich oczekiwań.
 • Zapewniamy dostarczenie samochodu zastępczego pod wskazany adres. Każde auto jest czyste, przygotowane do jazdy, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego, nie nakładamy limitu kilometrów.
 • Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszym cennikiem oraz pełną ofertą. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję związaną z wynajmem samochodu do nauki jazdy.

Dodaj komentarz